ASE Bucuresti selecteaza un student pentru Decanatul Facultatii de Economie Teoretica si Aplicata

ASE București dorește să implice un student în activitatea de la Decanatul Facultății de Economie Teoretică și Aplicată.

Programul este în medie de 6 ore/zi, flexibil în funcție de orar. Studentul va fi recompensat pentru activitatea prestată.

Responsabilități:

activități de suport în cadrul decanatului;

– redactare și distribuire documente informative;

– informarea studenților cu privire la termene / deadline-uri;

– centralizare convenții de practică;

– comunicare internă și externă.

Abilitățile / aptitudinile / competențele pe care trebuie să le dețină studentul:

– fire ordonată, simț practic, responsabilă, comunicativă;

– cunoștințe PC.

Selectarea studenților se va face conform următorului calendar:

– Depunerea solicitărilor (cerere-tip însoțită de curriculum vitae, scrisoare de motivație și, dacă este cazul, dosar-social) la Biroul Burse și alte drepturi financiare ale studenților (sala 0438): până marți, 6 martie 2018, ora 16:00;

– Intervievarea candidaților: miercuri, 7 februarie 2018.

—-

Update 06.03.2018

Deoarece maine, 07.03.2018, începe vizita ARACIS, interviul a fost reprogramat pentru Luni, 12.03.2018, ora 15, sala 2116.