Cazurile sociale grave pot beneficia de scutire de la plata taxei de scolarizare

Studenții care reprezintă cazuri sociale și doresc să beneficieze de scutire de la plata taxei de școlarizare pot să desfășoare în cuantumul acesteia diverse activități în cadrul compartimentelor administrative ale ASE București.

În acest sens, ultima zi de depunere a dosarului social la Biroul Burse și alte drepturi financiare ale studenților (sala 0438) este vineri, 17 octombrie 2014, ora 13:30.

Lista activităților ce urmează a fi desfășurate de către studenți în cadrul compartimentelor universității, a condițiilor speciale precum și a abilităților / aptitudinilor necesare, poate fi consultată la Biroul Burse și alte drepturi financiare ale studenților (sala 0438).