O noua etapa de redistribuiri a locurilor de cazare ramase disponibile

Poți aplica pentru o nouă etapă de redistribuiri a locurilor de cazare rămase disponibile până vineri, 1 noiembrie 2013!

Dacă doriți să obţineți un loc de cazare pentru anul univeritar 2013-2014 sau să schimbați locul actual cu altul dintr-un alt cămin puteți solicita acest lucru la sediul Serviciului Cazare Studenţi al ASE București, din Casa Studenţilor Economişti, str. Frumoasă, nr. 31, sala 13 până pe 1 noiembrie 2013, în următoarul program de lucru:

– marţi şi joi 15:00-19:00; sau

– miercuri şi vineri: 10:00-14:00.

Studenţilor care şi-au înstrăinat locul de cazare li se recomandă să depună o cerere de reziliere a contractului de închiriere.

Se vor efectua controale periodice pentru identificare a acestor categorii de studenţi, iar sancţiunile pot ajunge până la exmatricularea din universitate fără drept de reînmatriculare!