Prezentare a oportunităților de angajare oferite de Serviciul de Informații Externe

Serviciul de Informații Externe organizează pe 12 mai 2015, orele 15.00, în Amfiteatrul II din Clădirea „Ion N. Angelescu” a Academiei de Studii Economice din București, situat în str. Căderea Bastiliei nr. 2 – 4, etaj 2, sector 1, o prezentare a oportunităților de angajare oferite de instituție.
Sunt așteptați studenții din anii I și II de master, cu rezultate universitare bune și foarte bune, cunoscători cel puțin ai unei limbi străine, rezistenți la stres, la eforturi fizice și intelectuale și care își doresc o carieră deosebită.

A face parte din Serviciul de Informații Externe implică responsabilitate într-un mediu dinamic, atractiv și incitant, profesionalism într-o activitate unică în slujba țării.

Reprezentanții instituției vor răspunde întrebărilor participanților la prezentare și vor fi oferite detalii privind posibilitatea dezvoltării unei cariere în Serviciul de Informații Externe.

conferinta SIE